Eskişehir Otelleri Rehberinde; Eskişehir'de bulunan oteller ve konuk evlerinin yorumları, fiyatları, adres ve telefon numarası bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Menü

Anadolu Üniversitesi Odunpazarı Konukevi

37.762 Kez Görüntülendi

Eskişehir´in ilk yerleşim yerlerinden biri “Odunpazarı” bölgesinde bulunan restore edilen ve Osmanlı mimarisinin yaşayan örneklerini oluşturan 7 bina “butik otel” niteliğinde konuk evi olarak kullanılmaktadır. Konukevinde 14 oda ve 25 yatak bulunmaktadır. Odalarda 24 saat sıcak su, TV, mini bar, fön makinası, telefon mevcuttur. Oda + kahvaltı sistemi ile hizmet vermekte olup, kahvaltı açık büfe olarak sunulmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Odunpazarı Konukevi Telefon: 0222 335 05 80 / 1692

Anadolu Üniversitesi Odunpazari Konuk Evi Eskişehir

Eskişehir, Eskişehir konaklama, Eskişehir sosyal tesisler, konaklama Eskişehir, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi konaklama fiyatları, Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi Eskişehir, Eskişehir konukevi, konukevleri eskişehir, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi konaklama ücretleri, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi, Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi konaklama, Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi konaklama fiyatları, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi konaklama ücretleri, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi telefon numarası, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Odunpazarı konukevi telefon numarası, odunpazarı konuk evi, Eskişehirde nerede kalınır, Eskişehirde nerede konaklanır, Odunpazarında nerede kalınır, Eskişehir konukevleri

37.762 Kez Görüntülendi

2 Yorum

  1. Faruk Yumurtacı dedi ki:

    Merhaba, 31/08/2019 tarihinde yapılacak olan Türkiye Veteranlar Atletizm şampiyonasına katılmak için 30-31 Ağustos ve 1 Eylül olmak üzere 3 gece tesisinizden yararlanabilir miyim ? Faruk Yumurtacı Mak. Müh.

  2. Selda Sözen dedi ki:

    Telefonlara bakan yok ki bilgi alalım defalarca aradım ama açılmıyor ne yazık ki!

Yorum yap

Not: E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır