Öğretmenevi Eskişehir

5 Suit, 6 VİP, toplam 75 oda, 207 yatak kapasitesi. Odalarda Wc-Banyo, Minibar, Tv, Telefon ve 4 Kanal müzik yayını bulunmaktadır. Ayrıca tüm birimlerde 24 saat sıcak su mevcuttur.

Sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz 200 kişilik restoranımız, 100 kişilik terasımız 150 kişilik oyun salonumuz, 500 kişilik çok amaçlı salonumuz, 150 kişilik kafeteryamız, Bay – Bayan kuaförlerimiz ve açık otoparkımız tüm halkımızın hizmetindedir.

Eskişehir Öğretmenevi Adres: Atatürk Bulvarı 185 / A / ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 230 68 38

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ !

Eskişehir Öğretmenevi Milli Eğitim Bakanlığı personeli ile tüm kamu kurumu çalışanlarına, yakınlarına ve tüm halkımıza layık oldukları hizmeti sunabilmek için çağdaş bir işletme anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdürme çabasındadır.

Eskişehir, Eskişehir konaklama, Eskişehir sosyal tesisler, konaklama Eskişehir, Eskişehir öğretmenevi, Eskişehir öğretmenevi konaklama fiyatları, öğretmenevi Eskişehir, Eskişehir konukevi, konukevleri eskişehir, Eskişehir öğretmenevi konaklama ücretleri, Eskişehir öğretmen evi, Eskişehir öğretmen evi konaklama, Eskişehir öğretmen evi konaklama fiyatları, Eskişehir öğretmen evi konaklama ücretleri, Eskişehir öğretmen evi nerede, Eskişehir öğretmenevi nerede, Eskişehir öğretmen evi adres, Eskişehir öğretmenevi adres, Eskişehir öğretmen evi telefon numarası, Eskişehir öğretmenevi telefon numarası, Eskişehirde nerede kalınır

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.

54.801 Kez Görüntülendi