Eskişehir Otelleri Rehberinde; Eskişehir'de bulunan oteller ve konuk evlerinin yorumları, fiyatları, adres ve telefon numarası bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Menü

Polis Evi Eskişehir

13.488 Kez Görüntülendi

Toplam 44 oda 86 yatak kapasitesine sahip (4 suit, 5 duble yataklı oda, 25 çift kişilik yatak bulunan oda ve 9 tane üç kişilik yatak bulunan oda) Odalarda 24 saat sıcak su, mini bar, TV, dahili telefon, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet ağı bulunmaktadır.

Eskişehir Polis Evi Adres: Ankara – Bursa Çevre Yolu Esentepe Mevkii Vali Hanefi Demirkol Spor Tesisleri (Eskişehirspor Kulübü) ve İtfaiye Müdürlüğü arasında (TUSAŞ Yanı) / ESKİŞEHİR

Eskişehir Polis Evi Telefon: 0222 321 28 43

Polis Evi bahçesinde 250 kişilik çok amaçlı salonumuzda teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının düğün, nişan ve diğer toplantı organizasyonları yapılmaktadır. Çamaşırhanemizde 08.00 – 17.00 saatleri arasında yıkama ve ütü işlemleri yapılmaktadır. Polis Evimizin ikinci katında dört adet bilgisayar ile internet hizmetleri verilmektedir.

Eskişehir Polis Evi

 

Eskişehir, Eskişehir konaklama, Eskişehir sosyal tesisler, konaklama Eskişehir, Eskişehir polisevi, Eskişehir polisevi konaklama fiyatları, polisevi Eskişehir, Eskişehir konukevi, konukevleri eskişehir, Eskişehir polisevi konaklama ücretleri, Eskişehir polis evi, Eskişehir polis evi konaklama, Eskişehir polis evi konaklama fiyatları, Eskişehir polis evi konaklama ücretleri, Eskişehir polis evi nerede, Eskişehir polisevi nerede, Eskişehir polis evi adres, Eskişehir polisevi adres, Eskişehir polis evi telefon numarası, Eskişehir polisevi telefon numarası, Eskişehirde nerede kalınır, Eskişehirde konaklanılacak yerler

13.488 Kez Görüntülendi

Hiç yorum yapılmamış!

Yorum yap

Not: E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır