Eskişehir Otelleri Rehberinde; Eskişehir'de bulunan oteller ve konuk evlerinin yorumları, fiyatları, adres ve telefon numarası bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Hostel Listesi

  • (0) - Tüm Yorumlar
  • 131 Kez Görüntülendi

Eskişehir Hostel Listesi

Çamlıca Pansiyon ÖNCEKİ

Çamlıca Pansiyon

Eskişehir’de ucuz konaklamanın adresi olan Çamlıca Pansiyon,  konuklarına 7 /24 sıcak su, ücretsiz WIFI ve ücretsiz otopark hizmeti sunmaktadır. Eskişehir ucuz pansiyon aramasındaki sezonluk işçiler, gezginler için günlük 30 TL’ye konaklama ve kahvaltı imkanı sunan pansiyonumuza iletişim bilgilerimizden ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kişi Başı 30 TL Konaklama + Kahvaltı + Sınırsız Çay Çamlıca Pansiyon İletişim Bilgileri Adres: Çamlıca Mah. Sigortacılar Cad. No: 15 Tepebaşı / ESKİŞEHİR Tel: 0542 278 72 78 | 0542 680 82 51 E-Mail: camlicatemizlikkonaklama@gmail.com

Otel Desire SONRAKİ

Otel Desire

Otel Desire, Eskişehir konaklama alternatifleri arasında tecrübeli ekibiyle yerini alan, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir oteldir.  Şehir merkezine tek vasıta ile ulaşabileceğiniz Desire Otel, lüks odaları, fitness salonu ile hizmet vermektedir. Otel Desire Kişi Başı Konaklama Fiyatları Kahvaltı Dahil 59 TL !

Hiç yorum yapılmamış!

Yorum yap

Not: E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır