Eskişehir Otelleri Rehberinde; Eskişehir'de bulunan oteller ve konuk evlerinin yorumları, fiyatları, adres ve telefon numarası bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Otel Akpınar

  • (0) - Tüm Yorumlar
  • 823 Kez Görüntülendi

İletişim Bilgileri

Otel Akpınar Fotoğraf Galeri

Otel Akpınar Otel Akpınar
Otel Akpınar Otel Akpınar
Otel Akpınar Otel Akpınar
Otel Akpınar Otel Akpınar
Otel Akpınar Otel Akpınar
Otel Akpınar Otel Akpınar

Otel Akpınar Hakkında

Şehrin Merkezinde Espark Alışveriş Merkezinin tam karşısında…24 saat resepsiyon hizmeti, odalarımızda LCD TV, hilton banyo, cam duşakabin ve sınırsız, ücretsiz internet erişimi.mevcuttur. 

Çınas Bağlar Kampanyalı Fiyatlar: 2 Kişi Oda & Kahvaltı 100 TL

Cumartesi günleri 120 TL

Leto City Hotel ÖNCEKİ

Leto City Hotel

Leto City Hotel  Eskişehir‘de şehrin merkezinde, ama gürültüden uzak, sakin,huzurlu ve sessiz bir şehir oteli, sizi ve dostlarınızı bekliyor… Tüm odalarımız sizin konforunuz için ayrıntılarla donatılmıştır.Otelimize adım attığınız andan itibaren evinizdeki sıcaklığı hissedeceksiniz…  

Madame Tadia Otel SONRAKİ

Madame Tadia Otel

Madame Tadia Dünya Kültür Başkentindeki Eviniz… Madame Tadia Otel tren garına 150m., barlar sokağı-cafe-alışveriş merkezlerine 250m., porsuk nehrine 200m. yürüme mesafesindedir. Otelin tüm odaları modern dekore edilmiş mobilya ve ekstra büyük yataklar ile donatımıştır. Otelimizde; 44 Adet 35 m2 Standart Oda 2 Adet 30 m2 Single Oda 2 Adet 40 m2 Corner Suit 5 Adet 70 m2 Madame Et Monsieur Suit bulunmaktadır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir